Hakkımızda

Logos Mühendislik’ in ana faaliyeti yapı mühendisliği alanında proje ve müşavirlik hizmetleri vermektir.

Logos Mühendislik, akademik bilgiyi ve geçmişteki projelerden elde edilen deneyimleri bir araya getirerek sağlamlık, uygulanabilirlik ve ekonomiklik kavramlarını en üst seviyede birleştirmeyi hedefler. Betonarme ve çelik projelerin her detayını mühendislerimiz ve teknik ressamlarımız titizlikle hazırlar. Bu sayede projelerin uygulanabilirliğini ön planda tutar ve saha uygulamasındaki hata riskini en aza indiririz. Bu amaçla, az katlı yapılardan yüksek katlı yapılara kadar her ölçekte ve türde yapıların statik proje tasarımı ve detaylandırılmasında uzmanlaşmış bir firmayız, her projede aynı titizliği ve uzmanlığı sunarız.

Yapısal tasarım, yüksek yapılar, performansa dayalı tasarım, deprem risk analizleri, mevcut yapıların analizi ve güçlendirilmesi, taban yalıtımlı yapı tasarımı gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Güvenli, yüksek kaliteli ve ekonomik inşaat projeleri geliştirerek, iş verenlerimizin belirlediği iş programına sadık kalmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, her zaman en optimal çözümleri sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Logos Mühendislik olarak, uzman ekibimizle birlikte çalışmaktan gurur duyuyor ve her projede dünya standartlarında öncü bir mühendislik firması olmayı hedefliyoruz.
Yükleniyor